Halep Keçisi

Halep Keçisi En Verimli Süt Keçisi Türüdür.


Archive for the ‘Damızlık Keçiler’ Category

zoonoz hastalıklar , keçi hastalıkları nelerdir

Brucella,kuduz,veba zoonoz hastalıklardandır.Torunoğlu halep keçisi çiftliğinde keçilerin kan testleri ve tüm aşıları eksiksiz yapılmaktadır.

No Comments

halep keçisi satılık

Satılık Halep keçisi,gebe çebiç ,oğlak, teke satışlarımız tüm yoğunluğu ile devam etmektedir.Halep keçi yetiştiriciliği hakkında bilmek istediğiniz her konuya açıklık getirmek için sizleri örnek çiftliğimize bekliyoruz.

No Comments

bitkisel zehirlenmeler,zararlı otlar,kırmızı çim,küsküt,kara asma

Meraların yetersizliği,hayvanın doymaması gibi çeşitli nedenlerle hayvanlar zararlı otları tüketebilir. Küsküt, yonca tarlasında bulunur.İshale yol açar. Kara asma,keçiler fazla yediklerinde ishal,kıl dökülmesi oluşur.  

No Comments

Damızlık Keçi Irkları ve Halep Keçisi

Damızlık süt keçileri listesinin en başında halep keçisi gelir.Onu sırasıyla kilis keçisi,maltız keçisi,saanen keçisi ve honamlı keçisi takip eder. En çok et,en çok süt en çok yavru verimi bakımından halep keçisi zirvede bulunmaktadır.Halep keçi çiftliği projeleri hız kazanmıştır.

No Comments

Damızlık Keçi Fiyatları

Damızlık keçi satışlarında gözle görülür bir hareketlenme göze çarpmaktadır. Damızlık keçi fiyatları,halep keçisi fiyatları,saanen keçisi fiyatları ve kilis keçisi fiyatları ve tüm süt keçisi fiyatları yükselişe geçmiştir.

No Comments